“Водоснабдяване - Дунав” ЕООД - Разград

2-1 Симеон Николаев Николов 10 клас гр. Разград

 

2-2 Симеон Николаев Николов 10 клас гр. Разград

 

 

2-5 Пламена Юлиянова Ганева 12 клас гр. Разград

 

2-6 Пламена Юлиянова Ганева 12 клас гр. Разград

 

2-7 Мария Венцеславова Славчева 12 клас гр. Разград

 

2-8 Мария Венцеславова Славчева 12 клас гр. Разград

 

2-9 Миглена Петрова Петрова 11 клас гр. Разград

 

2-10 Миглена Петрова Петрова 11 клас гр. Разград

 

2-11 Айджан Ибраимова Салимова 16 години гр. Попово

 

2-12 Айджан Ибраимова Салимова 16 години гр. Попово

 

2-13 Йозлем Селятинова Мустафова 16 години гр. Попово

 

2-14 Йозлем Селятинова Мустафова 16 години гр. Попово

 

2-15 Сали Сезгин Сали 12 клас гр. Разград

 

2-16 Сали Сезгин Сали 12 клас гр. Разград

 

2-17 Еркан Орханов Халилов 9 клас гр. Разград

 

2-18 Еркан Орханов Халилов 9 клас гр. Разград

 

2-19 Иван Божанов Иванов 10 клас гр. Разград

 

2-20 Радмил Галинов Гецов 9 клас гр. Разград

 

2-21 Радмил Галинов Гецов 9 клас гр. Разград

 

2-22 Нели Пенчева Неделчева 11 клас гр. Попово

 

2-23 Нели Пенчева Неделчева 11 клас гр. Попово

 

2-24 Михаела Иванова Христова 11 клас гр. Попово

 

2-25 Михаела Иванова Христова 11 клас гр. Попово

 

2-26 Александър Евгениев Ганев 10 клас гр. Разград

 

2-27 Александър Евгениев Ганев 10 клас гр. Разград

 

2-28 Николай Свиленов Стойков 12 клас гр. Разград

 

2-29 Николай Свиленов Стойков 12 клас гр. Разград

 

2-30 Андония-Константина Андониу Цзиндараки 11 клас гр. Разград

 

2-31 Андония-Константина Андониу Цзиндараки 11 клас гр. Разград

 

2-32 Ибраим Белгин Ибраим 11 клас гр. Разград

 

2-33 Ибраим Белгин Ибраим 11 клас гр. Разград

 

2-34 Десислава Христова Георгиева 11 клас гр. Разград

 

2-35 Севги Кадирова Хаджахмедова 11 клас Езерче

 

2-36 Севги Кадирова Хаджахмедова 11 клас Езерче

 

2-37 Назиф Недретов Назифов 11 клас Дянково

 

2-38 Бурак Сюлханов Сюлейманов 10 клас гр. Разград

 

2-39 Бурак Сюлханов Сюлейманов 10 клас гр. Разград

 

2-40 Кадер Мехмед Мехмед 12 клас гр. Разград

 

2-41 Кадер Мехмед Мехмед 12 клас гр. Разград

 

2-42 Хафизе Джумхурова Хюсеинова 10 клас с. Мортагоново

 

2-43 Хафизе Джумхурова Хюсеинова 10 клас с. Мортагоново

 

2-44 Стелина Найденова Петрова 11 клас гр. Цар Калоян

 

2-45 Йоана Стоянова Стоянова 9 клас гр. Разград

 

2-46 Йоана Стоянова Стоянова 9 клас гр. Разград

 

2-47 Фифи Соколова 11 клас гр. Лозница

 

2-48 Фифи Соколова 11 клас гр. Лозница

 

2-49 Пламена Владимирова Пенева 9 клас гр. Цар Калоян

 

2-50 Пламена Владимирова Пенева 9 клас гр. Цар Калоян

 

Адрес

гр. Разград 7200
ул. "Сливница" № 3 A

e-mail :
dunavrz@abv.bg

Денонощни телефони:
084 661155 – общ.Разград и общ.Цар Калоян
08475 2002 – общ.Лозница
0608 40070 – общ.Попово и общ.Опака